BAYKAR Makine mühendis ve teknisyenler alıyor

BAYKAR Savunma, çeşitli alanlarda mühendis alacağını duyurdu.


BAYKAR@Baykar_Savunma
Birlikte yeni başarılara imza atmak için takım arkadaşları arıyoruz!

Türkiye’nin en önemli insansız hava aracı projelerinde 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐨𝐳𝐢𝐭 𝐢𝐦𝐚𝐥𝐚𝐭 ekibimize katılarak görev almak için aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için,

BAYKAR@Baykar_Savunma

İnsansız Hava Aracı alanında özgün tasarım ve yerli üretimiyle Milli Teknoloji Hamlesi’nin öncü oyuncularından biri olan Baykar’da, Türkiye’nin en parlak mühendisleri arasına katılabilirsiniz. Yetkin, dinamik, gelişim odaklı mühendislerimiz ve kurumsal yöneticilerimizle takım ruhunun güçlü olduğu hedef odaklı bir kariyer imkanını yakından tecrübe edebilirsiniz. İşbirliğini, verimliliği ve üretimi arttırmak amacıyla koordinasyon ve uyum içerisinde çalışan takımlar; takım ruhunun, sürekli öğrenme ve gelişim olanağının sağlandığı bir çalışma ortamında Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini yürütmektedir.
“Senin de ayakların göğe bassın. 
Hepimizin bir uçağı olmadı mı… Beyaz bir kağıdı itinayla katlayıp onu göklere salıvermek hepimizin bir zamanlardaki heyecanı değil miydi? Şimdi milli ve yerli sermaye ile içimizde o günlerden kalan aynı heyecan ve isteğimizle gerçekten uçak yapmaya ne dersin? Çalışanlarının büyük bir kısmını genç mühendis ve teknisyenlerin oluşturduğu Baykar’da sen de göklere seslenmeye var mısın? Canla başla çalışarak, deneyip yanılıp ama vazgeçmeyerek, aynı azim ve kararlılıkla bu bayrak için, bu topraklar için, bu vatan için çalışan genç ekibimizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.”

İnsan Kaynakları Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir